Sobota, 25 Listopada - 4:45 - 2017

Pozdrowienia

Relacja z wyjazdu na AZS

Autor: Admin

Po ponad 3-tygodniowej przerwie wróciliśmy na kibicowski szlak. Tym razem przyszedł czas na odwiedzenie oddalonej od nas o ponad 200 kilometrów Białej Podlaskiej. Nie prowadziliśmy wielkiej mobilizacji na ten wyjazd, co miało swoje przełożenie na naszą sobotnią frekwencję.

Na zbiórce zameldowało się 36 fanatyków i tuż po 9:00 wyruszyliśmy w kierunku Białej Podlaskiej. Podróżowaliśmy autokarem z raz mniejszym, a raz większym wahadłem. Na miejsce dotarliśmy spóźnieni i na sektor gości weszliśmy podczas trwania pierwszej połowy. Na płocie wywiesiliśmy jedną flagę \"Ostrowczanie\". Tego dnia ograniczyliśmy się tylko do pojedynczych okrzyków - głównie po bramkach. Nasi piłkarze wygrali spotkanie i tym samym awansowaliśmy na fotel lidera. Po meczu zawijamy w drogę powrotną, która mija bez żadnych przygód.