Niedziela, 25 Sierpnia - 18:18 - 2019

Pozdrowienia

Cud nad Kamienną!

Autor: Admin

Pucharowy mecz z Rakowem Częstochowa był pierwszym spotkaniem rozegranym przy Świętokrzyskiej 11 w sezonie 2016/2017. Rywal ciekawy zarówno pod względem piłkarskim, jak i kibicowskim.

Pucharowy mecz z Rakowem Częstochowa był pierwszym spotkaniem rozegranym przy Świętokrzyskiej 11 w sezonie 2016/2017. Rywal ciekawy zarówno pod względem piłkarskim, jak i kibicowskim. Nie prowadziliśmy na to spotkanie wielkiej mobilizacji i w młynie pojawiło się około 150 fanatyków. Na płocie wywiesiliśmy jedną flagę \"Świętokrzyska Duma\". Goście zawitali do Ostrowca w 71 osób z czego 5 nie weszło na stadion.

Od początku meczu ruszyliśmy z głośnym dopingiem, który miał poprowadzić naszą drużynę do awansu do następnej rundy Pucharu Polski. W pierwszej połowie dłuższy czas wałkowaliśmy przyśpiewkę \"KSZO Ostrowiec Ole\", która wychodziła nam tego dnia dobrze. Po przyjeździe kibiców gości nie zabrakło także wymiany \"uprzejmości\", która miała miejsce także w drugiej połowie. Po upływie 60 minut gry nasz zespół przegrywał z drugoligowcem już różnicą dwóch bramek, jednak ten fakt nie zniechęcił nas do dalszej zabawy i dopingu. Podopieczni Tadeusza Krawca także się nie poddali i ze stanu 0:2 doprowadzili do 3:2! Chłopaki walczyli do samego końca pokazując charakter, za co należą im się słowa podziwu i uznania. Dzięki odniesionemu zwycięstwu w następnej rundzie zmierzymy się z Arką Gdynia!

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....