Wtorek, 19 Marca - 0:28 - 2019

Pozdrowienia

Jak za dawnych lat!

Autor: Admin

Takiego meczu na naszym stadionie dawno nie było! Internet, transparenty oraz plakaty na mieście przyniosły oczekiwany efekt dzięki czemu to spotkanie na dłużej zapadnie w naszej pamięci. Oprawa, bardzo dobra liczba w młynie jak i na całym stadionie, kapitalny doping zwłaszcza w pierwszej połowie, mecz przy sztucznym oświetleniu, w klatce obecni kibice gości oraz kapitalny wynik 4-0 dający nam marzenia o awansie do 2 ligi – To było cudowne rozpoczęcie majówki dla każdego kibica KSZO.

Wczoraj F1 stanęło na wysokości zadania. W liczbie około 350 wypełniliśmy szczelnie sektor. Wraz z pierwszym gwizdkiem ruszyliśmy z fantastycznym dopingiem. Na stadionie tego dnia zgromadziło się ok 1800 kibiców. Czuło się wśród braci zaangażowanie oraz wzajemną mobilizacje, a szybko zdobyta bramka przez naszych piłkarzy spowodowała eksplozję radości na sektorze oraz dała kolejny bodziec do jeszcze głośniejszego śpiewu. Tego dnia nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Modyfikowana na różne sposoby przyśpiewka ,,KSZO Ostrowiec Ole” śpiewana ciągle przez jakieś 20 minut wyszła na takich decybelach jakich jeszcze na naszym stadionie nie było! W 25 minucie meczu prezentujemy oprawę w postaci sektorówki z przewodnim motywem „ Kibicowski styl życia”. Po przerwie kontynuujemy dobry doping na sektorze , a piłkarze strzelają kolejne dwie bramki przez co przypieczętują pewne zwycięstwo. Mecz bez obustronnych bluzg. Z nami obecna Stal Sanok w liczbie 8 osób. Dzięki za wsparcie!!!
Kibice Wisły przyjechali w liczbie ok.150 osób. Prezentują się dobrze wizualnie, szczelnie oflagowując swój sektor. Z naszej perspektywy słyszalni tylko w czasie, zmiany naszego repertuaru.
Dzięki takiemu spotkaniu można było odczuć klimat atmosfery jak za najlepszych naszych kibicowskich czasów! Teraz czeka nas pauza, a już 14 maja przyjeżdża do nas lider ligi czyli Garbarnia. Choć tego dnia sektor gości będzie pusty, nikogo nie może zabraknąć na tym ważnym meczu. Wszyscy na KSZO ! Wszyscy na F1 !

PS:
W przerwie meczu na płycie stadionu doszło do oświadczyn naszych etatowych ratowników medycznych – kibiców KSZO. Składamy najszczersze gratulacje dla Asi i Maćka!

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....