Poniedzialek, 16 Wrzesnia - 2:57 - 2019

Pozdrowienia

Mecz towarzyski KSZO - LECH

Autor: Admin

Na rynku naszego miasta zbieramy się w liczbie kilku dobrych stów, jednak ciężko określić dokładną liczbę. Razem z nami oczywiście kibole Kolejorza oraz Wisła Sandomierz i Powiślanka Lipsko. Kiedy wszyscy zainteresowani są już na rynku, ruszamy na stadion. Marsz przy ciągłych śpiewach i asyście rac. Oczywiście całą kibicowską atmosferę musiała zepsuć policja, która pod samym stadionem robi prowokację i pokazówki przez co niektórzy z nas nie mieli możliwości wejścia na stadion. Patrząc że był to przemarsz na mecz zgodowy z okazji 90-lecia naszego Klubu to zachowanie policji zostawiamy bez komentarza... !

Kiedy sytuacja się uspokaja rozpoczynamy wchodzenie na mecz. Na stadionie tego dnia melduje się ok 5 tyś. kibiców. W tym duża liczba Pyrusów. Młyn solidnie nabity co pozwala tego dnia na przygotowanie trzech opraw.
Pierwszą z nich była pomarańczowa-czarna kartoniada z napisem KSZO oraz machajki, która była jednak tylko przedsmakiem do tego co miało dziać się dalej.
W 30 minucie wjeżdża sektorówka przedstawiająca grupy społeczne naszego miasta za starych czasów i obecnie, na dole napis \"90 lat minęło, a tu wciąż my\" oraz trans \"KIBICE SPORTOWCY ZAWODOWCY OSTROWCZANIE\". Przy tej oprawie zostały odpalone świece dymne, które zadymiły ostrowiecki stadion na pomarańczowo- czarno.
Pod koniec meczu robimy ostatnią i naszym zdaniem najlepszą tego dnia oprawę. Folia z napisem KLUB SPORTOWY ZAKŁADÓW OSTROWIECKICH podświetlona przez stroboskopy oraz sektorówka \"90 lat\" w asyście oczywiście 90 rac !! Całość daje naprawdę mocny efekt.
Była to jednocześnie ostatnia oprawa Ostrowieckiej grupy Ultras UKO\'08. Dzięki za wszystko !
Po zakończeniu meczu udajemy się do baru żeby dalej świętować nasz jubileusz . Razem z braćmi z Poznania tego dnia bawimy się w lokalnej dyskotece do późnych godzin nocnych. Dzięki za tak liczne przybycie ! I do następnego KSZO&LECH!!
Kto nie był tego dnia z nami niech żałuję! Wrócił stary dobry kibicowski klimat na stadion przy Świętokrzyskiej 11. Może parę osób które z różnych względów przestały regularnie przychodzić i jeździć na mecze przypomni sobie o co w tym wszystkim chodzi. Ci co byli będą mieli co opowiadać znajomym !
Ps. Nie możemy się jednak nie odnieść do tego co wokół całego wydarzenia wyprawiała policja. Jeśli chodzi o sytuację na samym przemarszu to tak jak już pisaliśmy żaden komentarz nie odda tego jaki cyrk zrobiła prewencja. Jednak wszelkie robienie trudności zaczęło się dużo wcześniej. Organizacyjne problemy z noclegami , gdzie właściciele hoteli zostali ostrzeżeni przed hordą kiboli która zdemoluje im pokoje, oraz odwoływane loże w dyskotece z tych samych powodów to jakaś kpina. 90 lecie klubu to nasze święto i robienie problemów na każdym kroku przez policje jest skandalem. Na szczęście pomimo tych problemów wszystko udaję się w końcu ogarnąć!!
PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....