Sobota, 19 Stycznia - 19:33 - 2019

Pozdrowienia

Relacja z corocznego turnieju z okazji Dnia dziecka

Autor: Admin

Dziś odbył się coroczny turniej piłkarski z okazji Dnia dziecka. Organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców KSZO dla podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych z Denkowa i Małachowa. Tym razem odbył się on na głównej płycie Stadionu Miejskiego "KSZO". Przy pięknej słonecznej pogodzie zmierzyło się 5 drużyn: Nasz Dom (Denków), Małachów, SK KSZO I, SK KSZO II oraz KSZO 1929 Ostrowiec. Z naszych piłkarzy zagrali: Kamil Bełczowski, Mateusz Jagiełło, Damian Nogaj oraz były piłkarz naszego klubu Przemysław Dwojak.

Rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym" Mimo że że to piłkarze KSZO osiągnęli najlepszy wynik tradycyjnie największe emocje były w meczu między Małachowem a Denkowem. Który to drużyna z Małachowa wygrała 3:0.
Po rozgrywkach odbyła się ceremonia wręczenia pamiątkowych pucharów drużynom w Małachowa i Denkowa oraz innych upominków. Na koniec wszyscy razem zasiedliśmy na trybunach spożywając przygotowane kiełbaski z grilla.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Kibiców za organizację tego turnieju

W tym roku turniej organizowany był pod patronatem Prezydenta miasta. Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju: Prezydentowi miasta Jarosławowi Górczyńskiemu , Stowarzyszeniu Miasto od Nowa, Agencji Rozwoju Lokalnego, Centrum Sport (Kamilowi Kutrybie) , KP KSZO (Maćkowi Kozickiemu) oraz Łukaszowi Dybcowi i Agnieszce Rogalińskiej.

Wyniki meczy:
Małachów 1:2 SK KSZO I
KSZO Ostrowiec 5:0 SK KSZO II
Nasz Dom (Denków) 5:0 SK KSZO II
SK KSZO I 1:2 KSZO Ostrowiec
MAłachów 2:4 KSZO Ostrowiec
SK KSZO I 0:0 Nasz Dom (Denków)
SK KSZO II 0:3 Małachów
KSZO Ostrowiec 5:2 Nasz Dom (Denków)
SK KSZO I 6:2 SK KSZO II
Małachów 3:0 Nasz Dom (Denków)

Tabela końcowa:
1. KSZO Ostrowiec 12 pkt 16:5
2. SK KSZO I 7 pkt 9:5
3. Małachów 6 pkt 9:6
4. Nasz Dom (Denków) 4 pkt 7:8
5. SK KSZO II 0 pkt 2:19

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....