Sobota, 25 Listopada - 4:42 - 2017

Pozdrowienia

Relacja z meczu KSZO-Avia

Autor: Admin

Kolejny domowy mecz w rundzie wiosennej przyszło nam rozegrać z Avią Świdnik. Zapowiadał się on na ciekawy pod względem kibicowskim, bowiem wiadomym było, że sektor gości tego dnia nie będzie pusty. Kibice ze Świdnika mobilizowali się na przyjazd do nas. Sobotni mecz przyciągnął na trybuny około 1000 kibiców, z czego około 120-130 stawiło się na sektorze F1. Liczba ta mogła być na pewno lepsza, ale mimo to prowadziliśmy doping od pierwszej do ostatniej minuty bez większych przerw. Ogólnie stał on na dobrym poziomie, szczególnie w drugiej połowie. Pod koniec meczu, gdy emocje na boisku wzrosły, do okrzyków podłączył się cały stadion, co dało fajny efekt. Na płocie zawisła jedna flaga "Supporters". Kibice gości pojawili się na stadionie pod koniec pierwszej połowy w liczbie 70 osób. Przywieźli ze sobą dwie flagi. Dopingowali, jednak z naszej perspektywy byli słyszalni tylko w czasie naszych przestojów.