Sobota, 25 Listopada - 4:41 - 2017

Pozdrowienia

Relacja z meczu KSZO - Unia

Autor: Admin

Lepszego terminu meczu z Unią Tarnów chyba być nie mogło, bowiem przypadł on na sobotę na godzinę 19:30. Mecz w blasku jupiterów oraz przyjazd kibiców gości - te fakty na pewno mogły zachęcić ostrowieckich kibiców do odwiedzenia stadionu przy Ś11.

Bez żadnej większej mobilizacji w młynie zjawiło się około 200 fanatyków. W sektorze gości zameldowało się 70 kibiców z Tarnowa, którzy przywieźli ze sobą jedną flagę oraz transparent. My natomiast przyozdobiliśmy płot trzema flagami - ULTRAS KSZO, CH.O.H Group \'05 oraz Wielka Polska. W pierwszej połowie nasz doping stał na bardzo dobrym poziomie i głośno niósł się po całym stadionie sprawiając, że kibice gości byli w ogóle niesłyszalni. Nie zabrakło także wymiany \"uprzejmości\" z przyjezdnymi, którzy byli tego dnia bardzo spięci. Przez dobre kilka minut trwał mały festiwal bluzgów.

Mimo tego, że nasz zespół po 27 minutach przegrywał już 0:2, dalej robiliśmy swoje i jeszcze bardziej się nakręcaliśmy. Druga połowa stała na jeszcze lepszym poziomie - zarówno pod względem kibicowskim, jak i piłkarskim. Przez długi czas wałkowaliśmy przyśpiewki \"KSZO Ostrowiec Ole\" oraz \"Każdy z nas to wie\". Dzięki ciągłej, wzajemnej mobilizacji wychodziły one bardzo dobrze. Kilkukrotnie ożywialiśmy ostrowieckich kibiców zgromadzonych na innych sektorach i zachęcaliśmy do wspólnej zabawy. Pojawiła się także nieobecna ostatnimi czasy przyśpiewka \"Świętokrzyska Duma\" z podziałem sektora. Piłkarzom udało się w drugiej połowie wpakować rywalom jeszcze 3 bramki i komplet punktów został w Ostrowcu.