Czwartek, 21 Lutego - 19:11 - 2019

Pozdrowienia

Relacja z wyjazdu do Andrychowa

Autor: Admin

Na pierwszy wyjazd w tym roku wybraliśmy się do Andrychowa, gdzie naszym rywalem był miejscowy Beskid. Od ponad tygodnia, podobnie jak ultrasi Beskidu, mocno mobilizowaliśmy się na ten mecz. Zaowocowało to bardzo dobrą jak na obecne czasy łączną liczbą 107 osób.

Na stadion Beskidu docieramy w około 20 minucie pierwszej połowy. Już od samego początku niespodzianka ze strony ochrony - dziwne zasady regulaminu stadionowego, przez co nie możemy wnieść przygotowanej specjalnie na to spotkanie sektorówki. Nie pozostając dłużni, także szykujemy niespodziankę, sprytem najszybszych osób z ekipy "bezproblemowo" wnosimy co mamy wnieść na sektor. Na płocie wieszamy 4 fany - "Świętokrzyska Duma", "Wielka Polska", "Ultras", "KT". Przez całe spotkanie prowadzimy głośny, nieprzerwany doping.

W drugiej połowie prezentujemy oprawę "Ultras KSZO Ostrowiec", którą dekorujemy kilkunastoma racami. Pod koniec meczu nasi piłkarze strzelają dwie bramki i odnoszą pewne zwycięstwo. Po meczu czeka nas spisywanie przez smutnych panów. Podróż w obie strony z wahadłem bez przeszkód.

Beskid prezentuje się pozytywnie w liczbie około stu osób w młynie z jedną flagą. Z powodu problemów z miejscowym zarządem spotykają ich nieprzyjemności - rezygnują z prezentacji oprawy, przez połowę meczu "pozdrawiają" zarząd klubu. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!!!

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....