Poniedzialek, 16 Wrzesnia - 2:00 - 2019

Pozdrowienia

Relacja z wyjazdu do Kielc

Autor: Admin

Do Kielc na finał OPP wybieramy się transportem samochodowym. Na zbiórce melduję się 150 osób.(1 Lech Poznań , 14 Wisła Sandomierz i 10 osób z Powiślanki Lipsko, dzięki za wsparcie) Droga do Kielc mija sprawnie, z dużym balastem, który powiększał się wraz ze zbliżaniem się do Kielc.

Pod stadionem jesteśmy w momencie rozpoczęcia meczu , jednak żenujące wpuszczanie na jednym kołowrotku powoduje że w komplecie na sektorze jesteśmy w 35 minucie. Wywieszamy 3 flagi; Świętokrzyska Duma , 1929 oraz Supporters. Nasz doping stał na dobrym poziomie, szczególnie pod koniec meczu. Nie obyło się bez wzajemnej wymiany uprzejmości z rywalami ze Skarżyska. Ostatecznie puchar jedzie do Ostrowca !! Nasi piłkarze w decydującym meczu stanęli na wysokości zadania i w następnym sezonie rozpoczynamy przygodę z pucharem Polski. Z niecierpliwością czekamy na losowanie !!
Po wyjściu ze stadionu czeka nas niemiła niespodzianka w postaci dalszego organizacyjnego cyrku w Kielcach ,czyli ponad półtorej godzinne czekanie na wypuszczenie ze stadionu. Powrót spokojny, również z dużym balastem tych co zawsze.
Puchar jest nasz !!! Do zobaczenia w następnym sezonie !!

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....