Czwartek, 29 Lipca - 23:36 - 2021

Pozdrowienia

Zgody i Kosy

www.kibicekszo.com

Zgody:

Lech Poznań -Arka Gdynia - od 2004 r.Kontakty z Arką zaczęły się od naszego turnieju kibiców w Ostrowcu, na który to zaprosiliśmy kibiców Arki i widać już było wtedy, że charakterki to my mamy podobne:). Potem wiele razy spotykaliśmy się na meczach Lecha w Poznaniu i nasza znajomość rosła w siłę, zresztą Arka zawsze była lubiana w Ostrowcu. Przełomowym momentem był mecz finałowy pucharu polski na Łazienkowskiej, po którym to spotkaniu jednym pociągiem razem z kibicami Arki udaliśmy się na mecz Arka-KSZO do Gdyni 02.06.2004. Już w Tczewie ekipa KSZO została przyjęta przez tamtejszych kibiców Arki i lekko osłabiona. Potem jazda na meczyk gdzie postanowiono, że zasiądziemy razem z kibicami Arki "pod zegarem". Przez cały mecz dopingowaliśmy obie jedenastki, ale wszyscy mówiliśmy jeszcze o układzie, a nie zgodzie. Po meczu melanż trwał dalej, aż ustalono, że od tego dnia nasze kluby nie łączy już żaden układ, a ZGODA!
Kosy:

 Korona Kielce

Dobre stosunki z kielecką Koroną prowadzone były do 11.06.1995 r., wtedy to zgoda padła. Dziś są cieniem tamtej charakternej ekipy i są cykorami.
Radomiak Radom 


W historii szalikowców KSZO był okres zgody z Radomiakiem Radom. Została ona zawarta po historycznym awansie naszego klubu do I ligi w 1997 r., ale już po miesiącu zgoda rozsypała się z powodu wielu lat nienawiści w przeszłości. Od tamtej pory ponownie między naszymi ekipami jest oficjalna kosa.


Stal Stalowa Wola


Obecnie chyba najbardziej znienawidzona ekipa na KSZO, a stało się tak po ich frajerskiej akcji pod Biłgorajem.Czytano razy: 89944